dla dziewczynek

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Komplet na Pierwsze Święta...

Komplet na Boże Narodzenie. Złota tutu z broaktowym tiulem+ czarne body ze skrzydełkami Rozmiarówka dostępna w tabeli na dole strony.

Cena 93,00 zł

Komplet świąteczny Boże...

Komplet na Boże Narodzenie. Body personalizowane z myszkami Pierwsze Święta+dowolne imię+data tegorocznych świąt Czerwona spódniczka TUTU opaska Proszę napisać imię dziecka w wiadomości przy składaniu zamówienia.

Cena 109,00 zł

Komplet na Pierwsze święta...

Komplet na Boże Narodzenie. Body świąteczne "Wesołych Świąt życzy+dowolne imię"  czerwona spódniczka TUTU opaska Proszę napisać imię dziecka w wiadomości przy składaniu zamówienia.

Cena 109,00 zł

Komplet na Pierwsze Święta...

Komplet na pierwsze święta Bożego Narodzenia+dowolne imię dziecka. Biała spódniczka ze złotymi cyrkoniami, body z nadrukiem 1. święta +imię oraz opaska. W trakcie składania zamówienia proszę o wiadomość z imieniem.

Cena 109,00 zł

Komplet świąteczny Boże...

Komplet na Boże Narodzenie. Body z napisem Moje Pierwsze Święta z gwiazdkami. Pięknie błyszczący czerwony brokatowy nadruk, body na długi lub krótki rękawek (proszę wybrać z opcji wyboru). Czerwona spódniczka TUTU opaska Idealnie nadaje się na Święta Bożego Narodzenia. 

Cena 109,00 zł

Komplet na święta dla...

Komplet dla dziewczynki na Boże Narodzenie. Body z reniferkiem i dowolnym imieniem dziecka, na długi lub krótki rękawek (proszę wybrać z opcji wyboru). Czerwona, ręcznie robiona spódniczka TUTU opaska Idealnie nadaje się na Święta Bożego Narodzenia. 

Cena 109,00 zł