SPÓDNICZKI TUTU HANDMADE

Wszystkie spódniczki TUTU wykonujemy ręcznie, bez użycia maszyny do szycia z paseczków tiulu. Spódniczki są na gumce z dwóch lub trzech wartsw tiulu, w zależności od wybranej długości. Dziecięce są mocno wytiulowane, z trzech rzędów tiulu, bardzo puszyste. Spódnice dla mam z dwóch warstw tiulu. Nie chcemy aby spódniczki Was drogie Panie-poszerzały :)  TUTU wykonujemy na zamówienie klienta po wybraniu przez niego modelu kolorystycznego, oraz rozmiaru. Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotowi, ani wymianie. Prosimy więc składać przemyślane zakupy. 

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Spódniczka TUTU brokat...

Spódniczka TUTU z wysokiej jakości tiulu, ładnie się układa. Rozmiary w tabeli na dole strony.Zamiast prasowania spódniczkę należy wypłukać w wodzie, wywiesić na wieszaku i zaczekać do wyschnięcia. Będzie bardzo puszysta i jak nowa :)

Cena 70,00 zł

Spódniczka TUTU dla mamy...

Ręcznie robiona złota spódnica TUTU z mamy. Standardowe rozmiary znajdują się w tabeli, lecz istanieje możliwość zamówienia dowolnej długości dla mamy lub dziecka. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie i nie podlega zwrotowi.

Cena 133,00 zł

Spódniczka TUTU dla mamy...

Ręcznie robiona złota spódnica TUTU z mamy, długość 40 lub 70cm. Rozmiarówka na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie i nie podlega zwrotowi.

Cena 133,00 zł

Spódniczka TUTU złota z...

Ręcznie robiona TUTU w kolorze złotym. Proszę o sprawdzenie rozmiaru w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 65,00 zł

świąteczna spódniczka TUTU...

Spódniczka TUTU świąteczna. Proszę o sprawdzenie rozmiaru w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 65,00 zł

Spódniczka TUTU fuksja z...

Ręcznie robiona spódniczka TUTU w kolorze ciemnego różu z czarną kokardą. Rozmiary w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 65,00 zł

Spódniczka TUTU brokat...

Spódniczka TUTU z wysokiej jakości tiulu, ładnie się układa. Jeśli kolor kokardy ma być inny, proszę o wiadomość przy składaniu zamówienia. Rozmiary w tabeli na dole strony.Zamiast prasowania spódniczkę należy wypłukać w wodzie, otrzepać, wywiesić na wieszaku i zaczekać do wyschnięcia. Będzie...

Cena 70,00 zł

Spódniczka TUTU cukierkowy...

Wyjątkowa i przepiękna spódniczka TUTU z podwójnym obszyciem. Proszę o sprawdzenie rozmiaru w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 210,00 zł

Spódniczka TUTU biły...

Ręcznie robiona spódniczka TUTU Rozmiary w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 65,00 zł

Spódniczka TUTU neonowy...

Ręcznie robiona spódniczka TUTU w kolorach neonowy róż+czarny. Rozmiary w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 65,00 zł

Spódniczka TUTU brudny róż...

Spódniczka TUTU w brudnym różu ze złotymi cyrkoniami. Proszę o sprawdzenie rozmiaru w tabeli na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 75,00 zł

Spódniczka TUTU dla mamy...

Ręcznie robiona złota spódnica TUTU z mamy, długość 40 lub 70cm. Rozmiarówka na dole strony. Proszę o dokładne sprawdzenie wymiarów, ponieważ produkt jest wykonywany na zamówienie na dowolny rozmiar i nie podlega zwrotowi.

Cena 133,00 zł