1

Komplet na roczek tęczowy z serduszkiem mam już roczek

138,00 zł
Brutto

W skład kompletu wchodzi:

  • mocno wytiulowana tęczowa spódniczka TUTU ze złotą kokardą

  • body z nadrukiem termotransferowym, napis na body proszę umieścić w polu i zapisać dostosowanie(z możliwością personalizacji imieniem dziecka)

  • akcesoria do wyboru


    Rozmiarówka dostępna w grafice.


clear

Rozmiarówka

Rozmiarówka
Rozmiar Body:
Długość rękawka:
Akcesoria:
Ilość:
W magazynie

Komplet składa się z:

-Wysokiej jakości body z falbanką na ramionach

-Ręcznie robionej spódniczki tiulowej(bez użycia maszyny do szycia) wykonanej na szerokiej gumie ażurowej, przepasanej wstążką dla lepszej regulacji obwodu w pasie, wykonanej aż z 3 rzędów wysokiej jakości tiulu nylonowego, jest bardzo puszysta, na dziecku wygląda nietuzinkowo(rozmiar uniwersalny od 74 do 92.);

-akcesoria do wyboru

Instrukcja użytkowania:

- Body prać i prasować na lewej stronie. Zalecamy pranie ręczne, nadruk termotransferowy może blaknąć podczas prania mechanicznego. Po praniu należy body wyprasować, zabezpieczjąc nadruk papierem do pieczenia.

- Ppódniczki tiulowej nie prać w pralce. Zamoczyć w wodzie z płynem, po wyciągnięciu otrzepać, wywiesić i zaczekać do wyschnięcia. Spódniczka sama się w ten sposób wyprasuje dzięki wysokiej jakości tiulowi użytemu do jej wykonania.

Do produkcji naszych kompletów używamy materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić naszym małym klientkom komfort oraz wygodę użytkowania.

Specyficzne kody

Komplet na roczek tęczowy z...

138,00 zł

Zobacz także